کد خبر : 213787
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۹
-

بی توجهی فدراسیون به اساسنامه سازمان لیگ فوتسال / اتمام مهلت قانونی هیات رئیسه

بی توجهی فدراسیون به اساسنامه سازمان لیگ فوتسال / اتمام مهلت قانونی هیات رئیسه

مهلت قانونی دو ساله هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال همچنین مهلت چهار ساله مجمع این سازمان نیز به پایان رسیده اما همچنان اعضای آن بکار خود ادامه داده اند و در این خصوص تعیین تکلیفی نشده است.

به گزارش پایگاه خبری فوتسال، مهلت قانونی دو ساله هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال در آبان ماه ۱۴۰۰ به پایان رسیده است. همچنین مهلت چهار ساله مجمع سازمان لیگ فوتسال نیز  به پایان رسیده با این حال آن طور که پیداست، ریاست فدراسیون  فوتبال عزیزی خادم تمامی توجهات و تغییرات  را به تیم‌هایی ملی فوتسال منوط کرده است و به لیگ‌های این رشته به عنوان مهمترین آوردگاه فوتسال توجهی نشده و اراده‌ای برای تغییرات در مدیریت کلان فوتسال کشور دیده نمی شود.

 در حالی که جلسه هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال برای قانونگذاری در لیگ‌های مختلف برگزار می شود که حامد نجفی، مدیرعامل سابق باشگاه مس سونگون عضویتش در هیات رئیسه تمدید شد. نجفی در جلسات هیات رئیسه اغلب غایب است. انتصاب یک فرد از روسای هیات های فوتبال در ترکیب دائمی، عدم بازرس قانونی و عدم ارائه گزارشات و حضور فقط یک نماینده از جامعه بزرگ باشگاهها بعنوان متولیان اصلی فوتسال کشور جای سوال است.

واقعیت آن است سازمان لیگ فوتسال عملکرد خوبی نداشته و معمولا باشگاه‌ها و تیم‌های مختلف از عملکرد نحوه برگزاری مسابقات، سالن برگزاری، قصاوت داوران و…شاکی هستند.

با توجه به برگزاری جلسه سازمان لیگ در قزوین، انتظار می رود هیات رئیسه در خصوص تخلفات در لیگ یک همچون اضافه شدن چهار تیم‌ سقوط کننده فصل قبل به لیگ امسال، برگزاری مسابقات در گروه های نامتقارن و همچنین توضیحاتی در خصوص اضافه شدن تیم هیات فوتبال داراب در هفته دوم لیگ یک به جای تیم ایمان شیراز خارج از فصل نقل و انتقالات و نحوه انتخاب تیم لیگ دومی شهدای ایلام در هفته سوم لیگ یک که واکنش و اعتراضات فراوان داشته، ورود کند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.