برگزاری دوازدهمین هفته لیگ دسته دوم از ساعت ۱۶ فردا
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، دوازدهمین هفته از لیگ دسته دوم فوتسال باشگاههای کشور ساعت ۱۶ فردا در شهرهای مختلف برگزار خواهد شد. با توجه به اینکه بازیها به سه هفته پایانی رسیده، حساسیت مسابقات بیش از پیش شده و برخی تیمها برای صعود و برخی نیز برای رهایی از سقوط از تمام تلاش
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، دوازدهمین هفته از لیگ دسته دوم فوتسال باشگاههای کشور ساعت ۱۶ فردا در شهرهای مختلف برگزار خواهد شد. با توجه به اینکه بازیها به سه هفته پایانی رسیده، حساسیت مسابقات بیش از پیش شده و برخی تیمها برای صعود و برخی نیز برای رهایی از سقوط از تمام تلاش خود استفاده خواهند کرد و همین مسئله طبیعتا بر جذابیت بازیها خواهد افزود. برنامه هفته دوازدهم و همچنین جدول مسابقات را در ادامه ملاحظه کنید.
جمعه ۹/ ۴/ ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۶
× هیات کاشان – اتحاد برنا ورامین
داوران:احمد رضایی-مجتبی خوانساری-احمد شکرانه-مهدی احمدی
× پیمان شاهرود – مدافعان حرم تاکستان
داوران:محمد داودپور-رضا پورشایگان-علیرضا خدادادی-احسان علیاری
× شهیدمنصوری قرچک – شهید سرخهای تهران
داوران:علی حاتمی-رضا رحیمی-اکبر سلیمانیان-رضا ملکی
× شهروند نوین سورک – سفیر میهمان آمل
داوران:حمید سلیمانی-محمود احسانیفر-ایمان باستان-جواد حسینی
جدول ردهبندی گروه اول:
رده | تیم ها | بازی | برد | مساوی | باخت | گل زده | گل خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | هیات کاشان | ۱۱ | ۶ | ۴ | ۱ | ۵۰ | ۳۱ | ۱۹ | ۲۲ |
۲ | شهروند نوین سورک | ۱۱ | ۷ | ۱ | ۳ | ۴۱ | ۲۸ | ۱۳ | ۲۲ |
۳ | پیمان شاهرود | ۱۱ | ۳ | ۴ | ۴ | ۳۳ | ۳۱ | ۲ | ۱۳ |
۴ | شهیدمنصوری قرچک | ۱۱ | ۳ | ۴ | ۴ | ۳۹ | ۳۸ | ۱ | ۱۳ |
۵ | سفیر میهمان آمل | ۱۱ | ۳ | ۳ | ۵ | ۳۸ | ۴۴ | ۶- | ۱۲ |
۶ | اتحاد برنا ورامین | ۱۱ | ۲ | ۶ | ۳ | ۲۴ | ۳۲ | ۸- | ۱۲ |
۷ | مدافعان حرم تاکستان | ۱۱ | ۳ | ۳ | ۵ | ۲۷ | ۳۹ | ۱۲- | ۱۲ |
۸ | شهید سرخهای تهران | ۱۱ | ۲ | ۵ | ۴ | ۳۰ | ۳۹ | ۹- | ۱۱ |
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
× ساکاپخش سقز – شهید کیان پارسآباد
داوران:علی مرادیان-ولی امجدی-بهبود کاویانی-اسماعیل دولتیاری
× مهیان تبریز – همتاز موتور بناب
داوران:کمال بایزیدی-جوادی-انور ابراهیمپور-هادی ترابی
× قایقران تکاب – خالص سازان روی زنجان
داوران:زیاد فروتن-یوسف افضلی-حسین عینی-بابک محمدخانی
× اروم آلیاژ ارومیه – شهید دهقانینیا اردبیل
داوران:اسماعیل کمربسته-حمید دهقانپور-مسعود علیمحمدی-مسعود عبداللهی
جدول ردهبندی گروه دوم:
رده | تیم ها | بازی | برد | مساوی | باخت | گل زده | گل خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | شهید کیان پارسآباد | ۱۱ | ۷ | ۲ | ۲ | ۳۳ | ۱۹ | ۱۴ | ۲۳ |
۲ | ساکاپخش سقز | ۱۱ | ۶ | ۳ | ۲ | ۳۰ | ۱۸ | ۱۲ | ۲۱ |
۳ | اروم آلیاژ ارومیه | ۱۱ | ۶ | ۲ | ۳ | ۴۵ | ۲۴ | ۲۱ | ۲۰ |
۴ | خالص سازان روی زنجان | ۱۱ | ۵ | ۴ | ۲ | ۲۳ | ۲۲ | ۱ | ۱۹ |
۵ | مهیان تبریز | ۱۱ | ۴ | ۲ | ۵ | ۲۴ | ۲۸ | ۴- | ۱۴ |
۶ | شهید دهقانینیا اردبیل | ۱۱ | ۲ | ۴ | ۵ | ۲۶ | ۳۰ | ۴- | ۱۰ |
۷ | همتاز موتور بناب | ۱۱ | ۲ | ۳ | ۶ | ۱۹ | ۴۰ | ۲۱- | ۹ |
۸ | قایقران تکاب | ۱۱ | ۱ | ۲ | ۸ | ۱۶ | ۳۵ | ۱۹- | ۵ |
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
× مارون کهگیلویه و بویراحمد – هامون سیستان و بلوچستان
داوران:علیاصغر احمدی-یاسر جمشیدی-مهرداد غلامی-محمد شرونی
× ماهان گچساران – امیدفردا فریدن اصفهان
داوران:وحید مفتاح-سعید قربانزاده-اسماعیل نعمتی-ایمان نجفی
× شهید عباسنژاد اقلید – صدرا شیراز
داوران:سیدعلی میرعبدالهی-ولیالله رضایی-علیاصغر فتاحی-بهروز رحیمی
× تیم سن سون زاهدان در این هفته استراحت دارد.
جدول رده بندی گروه سوم:
رده | تیم ها | بازی | برد | مساوی | باخت | گل زده | گل خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | سن سون زاهدان | ۱۰ | ۷ | ۰ | ۳ | ۳۶ | ۲۷ | ۹ | ۲۱ |
۲ | مارون کهگیلویه و بویراحمد | ۱۰ | ۵ | ۲ | ۳ | ۳۳ | ۲۸ | ۵ | ۱۷ |
۳ | ماهان گچساران | ۹ | ۴ | ۳ | ۲ | ۳۰ | ۱۹ | ۱۱ | ۱۵ |
۴ | هامون سیستان و بلوچستان | ۱۰ | ۴ | ۱ | ۵ | ۲۴ | ۲۵ | ۱- | ۱۳ |
۵ | صدرا شیراز | ۹ | ۳ | ۱ | ۵ | ۲۴ | ۲۹ | ۵- | ۱۰ |
۶ | شهید عباسنژاد اقلید | ۹ | ۳ | ۱ | ۵ | ۲۰ | ۲۵ | ۵- | ۱۰ |
۷ | امید فردا فریدن اصفهان | ۹ | ۲ | ۲ | ۵ | ۲۱ | ۳۵ | ۱۴- | ۸ |
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
× راه و شهرسازی لرستان – شهید فرهادی اهواز
داوران:حمیدرضا قدسیراغب-داود فروتن-امید مصداقی-سجاد ابوالفتحی
× علم و ادب اندیمشک – شهداء ایلام
داوران:مهدی صفایی-اسماعیل نعمتی-سعید دارابی-نادر یزداننیا
× دانشگاه آزاد شادگان – سماء دزفول
داوران:محمدعلی سیاحی-امید سعدی-جلیل البوغبیش-فرهاد قیم
× شاهین کرمانشاه – اهورا بهبهان
داوران:فردین مبارکی-قباد فتحالهی-شمسیزاده-مرادیان
جدول ردهبندی گروه چهارم:
رده | تیم ها | بازی | برد | مساوی | باخت | گل زده | گل خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | اهورا بهبهان | ۱۱ | ۶ | ۴ | ۱ | ۳۰ | ۱۷ | ۱۳ | ۲۲ |
۲ | سما دزفول | ۱۱ | ۷ | ۱ | ۳ | ۴۳ | ۳۲ | ۱۱ | ۲۲ |
۳ | شاهین کرمانشاه | ۱۱ | ۶ | ۳ | ۲ | ۴۲ | ۲۵ | ۱۷ | ۲۱ |
۴ | شهید فرهادی اهواز | ۱۱ | ۵ | ۳ | ۳ | ۴۰ | ۳۴ | ۶ | ۱۸ |
۵ | شهدا ایلام | ۱۱ | ۴ | ۱ | ۶ | ۳۶ | ۴۸ | ۱۲- | ۱۳ |
۶ | دانشگاه آزاد شادگان | ۱۱ | ۴ | ۰ | ۷ | ۲۷ | ۴۲ | ۱۵- | ۱۲ |
۷ | راه و شهرسازی لرستان | ۱۱ | ۳ | ۱ | ۷ | ۱۹ | ۲۵ | ۶- | ۱۰ |
۸ | علم و ادب اندیمشک | ۱۱ | ۲ | ۱ | ۸ | ۲۱ | ۳۵ | ۱۴- | ۷ |
- نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
- نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰