تشکراز اطلاع رسانی لیگ دسته دو
برنامه و اسامی داوران هفته دوازدهم لیگ دسته دوم
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،برنامه و اسامی داوران هفته دوازدهم لیگ دسته دوم اعلام شد.بر این اساس برنامه بازی ها به شرح زیر است: پنجشنبه ۱۳۹۳/۰۴/۰۵ – ساعت ۱۷:۰۰ پولادگسترش بروجرد- استقلال سهند مرکزی(سالن ولایت بروجرد) داوران: فیروز مبینی- بابک سورشجانی- عیسی حسنی- داریوش نادری شهید فرجی قزوین- شهرداری رشت(سالن یادگار امام الوند) داوران:
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،برنامه و اسامی داوران هفته دوازدهم لیگ دسته دوم اعلام شد.بر این اساس برنامه بازی ها به شرح زیر است:
پنجشنبه ۱۳۹۳/۰۴/۰۵ – ساعت ۱۷:۰۰
پولادگسترش بروجرد- استقلال سهند مرکزی(سالن ولایت بروجرد)
داوران: فیروز مبینی- بابک سورشجانی- عیسی حسنی- داریوش نادری
شهید فرجی قزوین- شهرداری رشت(سالن یادگار امام الوند)
داوران: رضا وثوقی- ولی امجدی- مهدی مصطفایی- سجاد ابوالفتحی
شاهین کرمانشاه- شهدای هفتم تیر سردشت(سالن قمربنی هاشم کرمانشاه)
داوران: عظیم رحمتی اصل- علیرضا قربانی- محمد احمدی- علی خشنود
جمعه ۱۳۹۳/۰۴/۰۶ – ساعت ۱۷:۰۰
سازمان مپ شهرداری مشهد- پیمان شاهرود(سالن مصطفی خمینی مشهد)
داوران: حمید کاشانی- ایمان باستان- صفرعلی خاندوزی- احسان علیاری
پاس قوامین- مقاومت قرچک(سالن شهید دستگردی تهران)
داوران: حمیدرضا طیب طاهری- علی هاشمی سنجابی- رضا آذری- کاظم شادمهر
آفاق فیروزکوه- شهدای جلین گرگان(سالن شهداء فیروزکوه)
داوران: امید سهرابی- مهدی شجاعت شعار- یوسف صادقی- مهدی بادی کناری
آذرخش بندرعباس- سن ایچ ساوه(سالن فجر بندرعباس)
داوران: علی حفیظی- فرزاد رضایی- مهدی کندری- علیرضا خیاطی
شاهین لردگان- شهید جهان نژادیان آبادان(سالن تختی لردگان)
داوران: محمد بیاتی- صادق محمدی- مجتبی خوانساری- امیر باقری
یاران جوان بندرعباس- مس رفسنجان(سالن متعاقبا اعلام میشود)
داوران: آرمان قنبرزاده- مهدی صفایی- نادر یزدان نیا- اسماعیل حسینی
برچسب ها :
ناموجود- نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
- نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پاسخ به مجید انصراف از پاسخ دادن
تشکر
به امید صعود تیم سن ایچ ساوه به لیگ یک
عشق است شاهین کرمانشاه
شاهین کرمانشاه ۸ سردشت ۳
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 5 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۵