کد خبر : 136051
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۸

پایگاه خبری فوتسال شیوه برگزاری پلی آف را منتشر می کند

فینال پلی آف دو از سه شد/بازی سوم در زمین بی طرف

فینال پلی آف دو از سه شد/بازی سوم در زمین بی طرف
شیوه برگزاری پلی آف مشخص شد.

سازمان لیگ فوتسال امروز آئین نامه برگزاری لیگ ۹۸ را منتشر کرد که طی آن نحوه برگزاری بازیهای پلی آف هم مشخص شده است.بر این اساس تیم های حاضر در پلی آف به ترتیب زیر در بازی ها شرکت می کنند:

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته بازی ها در دو مرحله یکچهارم نهایی و نیمه نهایی دو از سه خواهد بود و دو بازی دوم و سوم که به میزبانی تیم رتبه بالاتر برگزار می شود در فاصله ۴۸ ساعت خواهد بود.

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته بازی فینال نیز به صورت دو از سه خواهد بود که در بازی اول تیم پایین تر جدول میزبان ، در بازی دوم تیم بالاتر میزبان خواهد بود و در صورت رسیدن به بازی سوم،در زمین بی طرف برگزار می شود.

همچنین بر اساس تصمیم اتخاذ شده تمامی بازی ها باید برنده داشته باشد و در صورت تساوی ابتدا دو وقت سه دقیقه و سپس سه ضربه پنالتی برنده بازی را تعیین می کند.

سازمان لیگ امسال با توجه به انتقاداتی که فصل قبل شد پیش از شروع مسابقات بخشنامه کلی و حتی پلی آف را مشخص کرد که این اقدام آرش جابری ستودنی است.

همچنین بر اساس شنیده ها زمان برگزاری پلی آف به زودی مشخص خواهد شد که احتمالا پلی آف پس از بازی های تیم ملی خواهد بود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 3 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۳
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

علیرضا چهارشنبه , ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۸:۱۳

اونوقت تیم اول با هشتم تو پلی آف چی فرقی دارن؟
تیم اول و دوم بشه که بیشترین ضرر را میکنه تو این شیوه ! بازی آخر تو زمین بی طرف یعنی اون تیمی که ۲۶ هفته تلاش کنه با اون تیمی که ۲۶ هفته بخورد و بخوابه فرقی نمیکنه ، احسنت بر آرش جابری و اعضا هیئت رئیسه که عقلشون خوب کار کرده
/ البته انتظار بیشتری هم از این آقایون نیست به هر جهت یکیشون که تیم نداره و با پارتی رفته توش ، یکیشون که ترکه که چیزی از فوتسال نمی دونه ، یکیشون مدیر شهرونده که برا اینکه برا تیمش امتیازی قاعل بشه اینکارا کرده ولی تعجبم از انصاری فرده که چطور خام آقایون شده

عصمت خواهر نصرت چهارشنبه , ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳

اینکه دو از سه شده مسابقه درست ولی اینکه بازی نهایی در زمین بی طرف برگزار بشه از عجایب مسخره لیگ ایرانه ، خوب واقعا اون تیمی که یکسال تلاش کرده و در رده بالاتری قرار گرفته هیچ ارزشی نداره ، فکر کنم با این کار سطح مسابقات لیگ تو دور مقداتی را خواستن بیارن پایین ، البته من امیدوارم زیاد پایین نیاد که خطری میشه . وای خاک بر سر عصمت

ناشناس چهارشنبه , ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۳

اگر واقعا اجرایی بشه و بعد بازیهای ملی زیرش نزنن آفرین بهشون