کد خبر : 4510
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۳۸

طاهری: نصف بازیکنان گیتی پسند را داشتیم با اقتدار قهرمان می شدیم/آنها حریف تیم دسته دومی نشدند

طاهری: نصف بازیکنان گیتی پسند را داشتیم با اقتدار قهرمان می شدیم/آنها حریف تیم دسته دومی نشدند
یوسف طاهری مدیرعامل باشگاه شهید منصوری قرچک در اولین مصاحبه اش به شدت علیه باشگاه گیتی پسند موضع گرفت.

یوسف طاهری مدیرعامل باشگاه منصوری قرچک در اولین مصاحبه اش به شدت علیه باشگاه گیتی پسند موضع گرفت و مدعی شد این تیم پس از تساوی مقابل منصوری به دنبال توجیه ناکامی خود بوده است.

طاهری در گفتگو با پایگاه خبری فوتسال ایران در مورد عملکرد منصوری در لیگ پانزدهم گفت: با توجه به بضاعت کمی که داشتیم نتیجه رضایت بخش بود.تیم در اواسط فصل با بحران مالی روبرو بود اما وقتی که من مدیرعامل شدم با کمک شهرداری و شورای شهر و مسئولان تا حدودی توانستیم مطالبات را پرداخت کنیم. من در ۱۱ بازی پایانی منصوری مدیرعامل شدم که در این مدت ۷ پیروزی،۲ تساوی و ۲ شکست برای تیم رقم خورد.

مدیرعامل باشگاه منصوری در مورد اینکه برای حل مشکلات مالی این تیم چه برنامه ای دارد تاکید کرد:مشکلات مالی در اکثر تیم ها وجود دارد و تنها مختص به منصوری نیست.در سالهای گذشته مهندس کریم منصوری حمایت خوبی از تیم می کرد که در نیمه های راه برید و در برهه ای هم شهرداری و شورای شهر تیم از حمایت کردند اما حمایت آنها هم کامل نبود. روی این اصل بود که ما در جذب بازیکن با مشکل روبرو بودیم و نفرات ذخیره خوبی نداشتیم.در هر صورت توانستیم این فصل بخشی از مطالبات را بدهیم اما برای فصل بعد باید یک اسپانسر خوب بگیریم.در این راستا باید شورای شهر،شهرداری و مسئولان استانی کمک کنند.ما برای فصل بعد تا اواسط اردیبهشت زمان داریم تا اسپانسری پیدا کنیم.اگر حتی یک اسپانسر پیدا کنیم که ابتدای فصل ۵۰ درصد هزینه های ما مشخص باشد تیمداری می کنیم در غیراینصورت انصراف خواهیم داد.

طاهری در مورد اعتراض گیتی پسندی ها به بازی تیمشان با منصوری اذعان داشت:وقتی خودشان با این همه ملی پوش نمی توانند مارا ببرند گناه منصوری چیست؟ما اگر نصف بازیکنان این تیم را داشتیم با قاطعیت قهرمان می شدیم اما آنها حریف تیم نصفه و نیمه ما هم نشدند.در نیمه دوم بازی ابتدا رهنما مصدوم شد و سپس نصیری اخراج و ما مجبور شدیم به بازیکنانی میدان بدهیم که تا به حال برایمان بازی نکرده بودند و تیم ما مثل یک تیم دسته دومی شده بود اما گیتی پسندی ها با این همه بازیکن حریف تیم ما که یک بار کمتر هم داشت نشدند.بهتر است آنها به جای بهانه تراشی به دنبال علت عدم نتیجه گیری تیمشان باشند.

مدیرعامل منصوری در مورد شعارهای تماشاگران و همچنین صحبتهای فرد بلندگو به دست در مورد گیتی پسند تاکید کرد: ما این همه تماشاگر داریم در حالی که در اصفهان در بازی با زمزم که خودم بودم تنها ۱۵۰ تماشاگر بودند که بدترین فحش های ناموسی را به بازیکنان ما دادند اما ما در قرچک تماشاگران زیادی داریم و سعی می کنیم تا حد امکان آنها را کنترل کنیم. البته برای فصل بعد برنامه های ویژه فرهنگی داریم. در این بازی هم پس از گل مساوی گیتی پسند بازیکن آنها تماشاگران ما را تحریک کرد و تا شعارهایی بدهند.در مورد فرد بلنگو به دست هم صحبتهای او موضع باشگاه ما نیست اما او از کسی هم اسم نبرد و کشاور نباید عمروعاص را به خودش می گرفت.حتی تماشاگران هم نفهمیدند منظور او کیست اما کشاورز بی جهت آن را به خودش گرفت.در مورد تبریک او به دبیری برای قهرمانی کارش اشتباه بود اما در مورد بحث تبانی دیگر همه می دانیم که تبانی رخ داده و حتی گیتی پسندی ها با لابی به آسیا هم رفتند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 3 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۳
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

علی چهارشنبه , ۲۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۹

اقای یوسف طاهری
تو کوچک تر از اینی که بخوای در مورد گیتی پسند نظر بدی.
شخصیت شما و تماشگران شما همان ناسزاهایی است که که به بقیه تیم ها نسبت می دهید

abolfazl چهارشنبه , ۲۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۱

tarse giti az tamashagarane mansori. kheili jalebe

محمد جمعه , ۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۳

در پاسخ به اون بزرگواری که فرموده ناسزا میگیم درقرچک باید بگم که آیادر همین اصفهان دو سال قبل به شدت به هواداران شهید منصوری فحش ها یرکیک داده نشد؟؟ آیا با نیرویانتظامی هماهنگ نشده بود که راه بدهند تا هواداران منصوری را کتک بزنند؟؟
با انصاف نظر بدهید لطفا…