برگزاری هفته پایانی لیگ دسته دوم از ساعت ۱۶ فردا/ برنامه و جدول گروه ها
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، هفته چهاردهم و پایانی لیگ دسته دوم فوتسال باشگاههای کشور ساعت ۱۶ فردا در شهرهای مختلف برگزار خواهد شد. با توجه به اینکه بازیها به هفته پایانی رسیده، تکلیف اکثر گروهها نیز مشخص شده اما در برخی مسابقات حساسیت زیادی برای تکلیف صعود و سقوط تیمها وجود دارد که
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، هفته چهاردهم و پایانی لیگ دسته دوم فوتسال باشگاههای کشور ساعت ۱۶ فردا در شهرهای مختلف برگزار خواهد شد. با توجه به اینکه بازیها به هفته پایانی رسیده، تکلیف اکثر گروهها نیز مشخص شده اما در برخی مسابقات حساسیت زیادی برای تکلیف صعود و سقوط تیمها وجود دارد که باید دید درنهایت چه اتفاقاتی در گروههای چهارگانه اتفاق خواهد داد. برنامه هفته پایانی و همچنین جدول مسابقات را در ادامه ملاحظه کنید.
جمعه ۲۳/ ۴/ ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۶
×پیمان شاهرود – هیات کاشان
داوران:محمدرضا ذاکری-علیرضا خدادادی-محمد تیموری-ایمان باستان
×شهیدمنصوری قرچک – سفیر میهمان آمل
داوران:مهدی کرد-رسول بازرگان-محمود احسانیفر-مهدی وارث
×شهید سرخهای تهران – مدافعان حرم تاکستان
داوران:امیر لامعی-امیر دریایی-رضا محمدیان-وحید اکراد
×شهروند نوین سورک – اتحاد برنا ورامین
داوران:کاظم مرادی-محمدجواد بابلی-محمد قربانی-امیرحسین نادب
جدول ردهبندی گروه اول:
رده | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | گل زده | گل خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | هیات کاشان | ۱۳ | ۸ | ۴ | ۱ | ۵۸ | ۳۳ | ۲۵ | ۲۸ |
۲ | شهروند نوین سورک | ۱۳ | ۸ | ۱ | ۴ | ۴۷ | ۳۴ | ۱۳ | ۲۵ |
۳ | پیمان شاهرود | ۱۳ | ۵ | ۴ | ۴ | ۴۸ | ۳۹ | ۹ | ۱۹ |
۴ | شهید سرخهای تهران | ۱۳ | ۳ | ۶ | ۴ | ۳۴ | ۴۲ | ۸- | ۱۵ |
۵ | مدافعان حرم تاکستان | ۱۳ | ۴ | ۳ | ۶ | ۳۷ | ۵۰ | ۱۳- | ۱۵ |
۶ | شهید منصوری قرچک | ۱۳ | ۳ | ۵ | ۵ | ۴۵ | ۴۶ | ۱- | ۱۴ |
۷ | اتحاد برنا ورامین | ۱۳ | ۲ | ۶ | ۵ | ۲۶ | ۳۸ | ۱۲- | ۱۲ |
۸ | سفیر میهمان آمل | ۱۳ | ۳ | ۳ | ۷ | ۴۴ | ۵۷ | ۱۳- | ۱۲ |
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
×اروم آلیاژ ارومیه – ساکا پخش سقز
داوران:میلاد امیری-عرفان حجاب-کامران امیری-کامبیز امیری
×مهیان تبریز – خالصسازان روی زنجان
داوران:محمد داوودپور-سیدجواد حسینی-میثم جوادی-بهنام اختیاری
×همتاز موتور بناب – شهید دهقانینیا اردبیل
داوران:بهبود کاویانی-ابراهیم آخوندی-ابوالفضل اسماعیلی-پیام سهرابی
×قایقران تکاب – شهید کیان پارسآباد
داوران:فردین مبارکی-عرفان زندی-سیروان حسنخانپور-کیوان امامی
جدول ردهبندی گروه دوم:
رده | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | گل زده | گل خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | ساکاپخش سقز | ۱۳ | ۸ | ۳ | ۲ | ۴۳ | ۲۱ | ۲۲ | ۲۷ |
۲ | شهید کیان پارسآباد | ۱۳ | ۸ | ۲ | ۳ | ۳۵ | ۲۴ | ۱۱ | ۲۶ |
۳ | اروم آلیاژ ارومیه | ۱۲ | ۷ | ۲ | ۳ | ۵۰ | ۲۶ | ۲۴ | ۲۳ |
۴ | خالص سازان روی زنجان | ۱۳ | ۵ | ۵ | ۳ | ۲۷ | ۲۹ | ۲- | ۲۰ |
۵ | مهیان تبریز | ۱۳ | ۴ | ۲ | ۷ | ۲۸ | ۳۶ | ۸- | ۱۴ |
۶ | شهید دهقانینیا اردبیل | ۱۲ | ۳ | ۴ | ۵ | ۲۹ | ۳۲ | ۳- | ۱۳ |
۷ | همتاز موتور بناب | ۱۳ | ۳ | ۳ | ۷ | ۲۴ | ۴۳ | ۱۹- | ۱۲ |
۸ | قایقران تکاب | ۱۳ | ۱ | ۳ | ۹ | ۲۰ | ۴۵ | ۲۵- | ۶ |
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
×ماهان گچساران – سن سون زاهدان
داوران:علی پور افشار-امید سعدی-جلیل البوغبیش-فرهاد قیم
×امید فردا فریدن اصفهان – صدرا شیراز
داوران:فرزاد رضایی-مهرداد شهرکی-میلاد مستان-علیرضا خیاطی
×شهید عباسنژاد اقلید – مارون کهگیلویه و بویراحمد
داوران:احمد رضایی-مهدی احمدی-مجتبی خوانساری-احمد شکرانه
جدول رده بندی گروه سوم:
رده | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | گل زده | گل خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | سن سون زاهدان | ۱۱ | ۸ | ۰ | ۳ | ۳۹ | ۲۷ | ۱۲ | ۲۴ |
۲ | ماهان گچساران | ۱۱ | ۶ | ۳ | ۲ | ۳۴ | ۲۱ | ۱۳ | ۲۱ |
۳ | مارون کهگیلویه و بویراحمد | ۱۱ | ۶ | ۲ | ۳ | ۳۷ | ۳۱ | ۶ | ۲۰ |
۴ | هامون سیستان و بلوچستان | ۱۲ | ۴ | ۲ | ۶ | ۲۹ | ۳۱ | ۲- | ۱۴ |
۵ | صدرا شیراز | ۱۱ | ۴ | ۱ | ۶ | ۲۶ | ۳۱ | ۵- | ۱۳ |
۶ | شهید عباسنژاد اقلید | ۱۱ | ۳ | ۱ | ۷ | ۲۱ | ۳۰ | ۹- | ۱۰ |
۷ | امید فردا فریدن اصفهان | ۱۱ | ۲ | ۳ | ۶ | ۲۵ | ۴۰ | ۱۵- | ۹ |
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
×علم و ادب اندیمشک – سما دزفول
داوران:علیرضا قربانی-محمدعلی سیاحی-مصطفی سیاحی-نادر قزی
×شاهین کرمانشاه – راه و شهرسازی لرستان
داوران:رضا رحیمی-علی حاتمی-رضا ملکی-اکبر سلیمانیان
×شهدا ایلام – اهورا بهبهان
داوران:حمیدرضا قدسیراغب-سجاد ابوالفتحی-امید مصداقی-داود فروتن
×دانشگاه آزاد شادگان – شهید فرهادی اهواز
داوران:محمدمهدی حقوقی-جواد دهقان-سعید قربانزاده-اسماعیل نعمتی
جدول ردهبندی گروه چهارم:
رده | تیم | بازی | برد | مساوی | باخت | گل زده | گل خورده | تفاضل | امتیاز |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
۱ | سما دزفول | ۱۳ | ۹ | ۱ | ۳ | ۵۴ | ۳۵ | ۱۹ | ۲۸ |
۲ | اهورا بهبهان | ۱۳ | ۷ | ۵ | ۱ | ۳۶ | ۲۲ | ۱۴ | ۲۶ |
۳ | شهید فرهادی اهواز | ۱۳ | ۷ | ۳ | ۳ | ۴۹ | ۴۱ | ۸ | ۲۴ |
۴ | شاهین کرمانشاه | ۱۳ | ۶ | ۴ | ۳ | ۴۶ | ۳۳ | ۱۳ | ۲۲ |
۵ | شهدا ایلام | ۱۲ | ۴ | ۱ | ۷ | ۴۲ | ۵۵ | ۱۳- | ۱۳ |
۶ | دانشگاه آزاد شادگان | ۱۳ | ۴ | ۱ | ۸ | ۲۸ | ۴۷ | ۱۹- | ۱۳ |
۷ | راه و شهرسازی لرستان | ۱۳ | ۳ | ۲ | ۸ | ۲۰ | ۲۷ | ۷- | ۱۱ |
۸ | علم و ادب اندیمشک | ۱۲ | ۲ | ۱ | ۹ | ۲۴ | ۳۹ | ۱۵- | ۷ |
- نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
- نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰