کد خبر : 123605
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۳

برنامه کامل نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال

برنامه کامل نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال
برنامه کامل نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال را مشاهده کنید.

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،برنامه نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال آقایان به شرح زیر است:

هفته چهاردهم

جمعه ۱۱ آبان- ساعت ۱۶

شهروند ساری-فرش آرای مشهد

مس سونگون ورزقان-پارسیان شهرقدس

ارژن شیراز-آذرخش بندرعباس

مقاومت البرز- گیتی پسند اصفهان

حفاری خوزستان- مقاومت قرچک

اهورا بهبهان- سن ایچ ساوه

سوهان محمد سیمای قم- شهرداری ساوه

هفته پانزدهم

جمعه ۱۸ آبان- ساعت ۱۶

پارسیان شهرقدس- شهرداری ساوه

مس سونگون ورزقان- ارژن شیراز

آذرخش بندرعباس- شهروند ساری

گیتی پسند اصفهان- سوهان محمد سیمای قم

مقاومت قرچک- مقاومت البرز

فرش آرای مشهد- اهورای بهبهان

سن ایچ ساوه- حفاری خوزستان

هفته شانزدهم

پنجشنبه ۲۴ آبان- ساعت ۱۶

شهروند ساری-مس سونگون ورزقان

شهرداری ساوه-گیتی پسند اصفهان

سوهان محمد سیمای قم- مقاومت قرچک

اهورا بهبهان-آذرخش بندرعباس

ارژن شیراز-پارسیان شهرقدس

مقاومت البرز- سن ایچ ساوه

حفاری خوزستان-فرش آرای مشهد

هفته هفدهم

جمعه ۲ آذر- ساعت ۱۶

مس سونگون ورزقان-اهورا بهبهان

پارسیان شهر قدس- گیتی پسند اصفهان

ارژن شیراز- شهروند ساری

مقاومت قرچک-شهرداری ساوه

سن ایچ ساوه- سوهان محمد سیما قم

آذرخش بندرعباس- حفاری خوزستان

فرش آرای مشهد- مقاومت البرز

هفته هجدهم

پنجشنبه ۸ آذر- ساعت ۱۶

شهروند ساری- پارسیان شهر قدس

گیتی پسند اصفهان-مقاومت قرچک

اهورا بهبهان- ارژن شیراز

شهرداری ساوه – سن ایچ ساوه

سوهان محمد سیما قم- فرش آرای مشهد

مقاومت البرز- آذرخش بندرعباس

حفاری خوزستان- مس سونگون ورزقان

هفته نوزدهم

یکشنبه ۱۸ آذر- ساعت ۱۶

پارسیان شهرقدس- مقاومت قرچک

شهروند ساری- اهورا بهبهان

سن ایچ ساوه- گیتی پسند اصفهان

ارزن شیراز- حفاری خوزستان

فرش آرای مشهد- شهرداری ساوه

مس سونگون ورزقان- مقاومت البرز

آذرخش بندرعباس- سوهان محمد سیمای قم

هفته بیستم

شنبه ۲۴ آذر-ساعت ۱۶

سوهان محمد سیمای قم- مس سونگون ورزقان

شهرداری ساوه- آذرخش بندرعباس

حفاری خوزستان- شهروندساری

گیتی پسند اصفهان- فرش آرای مشهد

مقاومت البرز- ارژن شیراز

مقاومت قرچک- سن ایچ ساوه

اهورا بهبهان- پارسیان شهر قدس

هفته بیست و یکم

جمعه ۳۰ آذر-ساعت ۱۶

مس سونگون- شهرداری ساوه

ارژن شیراز- سوهان محمد سیمای قم

فرش آرای مشهد- مقاومت قرچک

شهروند ساری- مقاومت البرز

آذرخش بندرعباس- گیتی پسند اصفهان

اهورا بههبان-حفاری خوزستان

پارسیان شهر قدس- سن ایچ ساوه

هفته بیست و دوم

چهارشنبه ۵ دی ماه- ساعت ۱۶

گیتی پسند اصفهان- مس سونگون ورزقان

سن ایچ ساوه- فرش آرای مشهد

مقاومت البرز- اهورا بهبهان

مقاومت قرچک- آذرخش بندرعباس

سوهان محمد سیمای قم- شهروند ساری

حفاری خوزستان- پارسیان شهرقدس

شهرداری ساوه-ارژن شیراز

هفته بیست و سوم

سه شنبه ۱۱ دی ماه- ساعت ۱۶

ارزن شیراز- گیتی پسند اصفهان

شهروند ساری- شهرداری اسوه

آذرخش بندرعباس- سن ایچ ساوه

اهورا بهبهان- سوهان محمد سیمای قم

مس سونگون ورزقان- مقاومت قرچک

حفاری خوزستان- مقاومت البرز

پارسیان شهرقدس- فرش آرای مشهد

هفته بیست و چهارم

یکشنبه ۱۶ دی ماه – ساعت ۱۶

مقاومت البرز- پارسیان شهرقدس

فرش آرای مشهد- آذرخش بندرعباس

سوهان محمد سیمای قم- حفاری خوزستان

سن ایچ ساوه- مس سونگون ورزقان

شهرداری ساوه- اهورا بهبهان

مقاومت قرچک- ارژن شیراز

گیتی پسند اصفهان- شهروند ساری

هفته بیست و پنجم

جمعه ۲۱ دی ماه – ساعت ۱۶

پارسیان شهرقدس- آذرخش بندرعباس

مقاومت البرز- سوهان محمد سیمای قم

مس سونگون ورزقان- فرش آرای مشهد

حفاری خوزستان- شهرداری ساوه

ارزن شیراز سن ایچ ساوه

اهورا بهبهان- گیتی پسند اصفهان

شهروند ساری- مقاومت قرچک

هفته بیست و ششم

پنجشنبه ۲۷ دیماه- ساعت ۱۶

سوهان محمد سیمای قم- پارسیان شهر قدس

سن ایچ ساوه -شهروند ساری

شهرداری ساوه- مقاومت البرز

فرش آرای مشهد-ارژن شیراز

گیتی پسند اصفهان- حفاری خوزستان

آذرخش بندرعباس- مس سونگون ورزقان

مقاومت قرچک- اهورا بهبهان

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.