کد خبر : 3759
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۰
-

خوراکچی: به تبریزی ها گفتم بردن به چه قیمتی؟

خوراکچی: به تبریزی ها گفتم بردن به چه قیمتی؟

سرمربی تیم میثاق تهران در گفتگوی تفصیلی با پایگاه خبری فوتسال ایران در مورد بازی با دبیری تبریز و مقاله ای که توسط همکارمان در مورد اتفاقات این بازی نگاشته شد صحبت کرد. محمود خوراکچی ابتدا در مورد بازی با دبیری تبریز گفت: این بازی مثل بازی رفت داشت خوب پیش می رفت .شرایط میزبانی

سرمربی تیم میثاق تهران در گفتگوی تفصیلی با پایگاه خبری فوتسال ایران در مورد بازی با دبیری تبریز و مقاله ای که توسط همکارمان در مورد اتفاقات این بازی نگاشته شد صحبت کرد.

محمود خوراکچی ابتدا در مورد بازی با دبیری تبریز گفت: این بازی مثل بازی رفت داشت خوب پیش می رفت .شرایط میزبانی خوب بود و تیم داوری هم به خوبی بر بازی کنترل داشت تا اینکه در یک صحنه رشید قلی پور فیرپلی را رعایت نکرد.تا پیش از آن من کوچکترین اعتراضی به داور نداشتم.ناظر بازی هم شاهد است که من اجازه نمی دادم تمرکز داوران از دست برود.در آن صحنه آرنج یکی از بازیکنان دبیری به سینه مجید رئیسی بازیکن ما خورد و او به حدی رسید که نمی توانست حرف بزند و تنها دستش را بلند کرد تا پزشکان وارد زمین شوند اما قلی پور بدون توجه به این صجنه مجید رئیسی ار از مقابلش برداشت و شوت محکمی به دروازه ما زد که صادقی به زحمت آن را دفع کرد. تا قبل از این صحنه قلی پور را فوتبالیست با اخلاقی می دانستم اما حالا به او می گویم  که نظرم در باره او عوض شده است.بعد از این صحنه بدون اینکه وارد زمین شوم به قلی پور اعتراض کردم و گفتم بردن به چه قیمتی؟ اما همه نیمکت دبیری از مربی تا تدارکاتشان به سمت من حمله ور شدند ودر این حین داور آمد و بی دلیل مرا اخراج کرد.خود داور در فرودگاه به من گفت که شروع اعتراض از من بوده در حالیکه دلیل نداشته دبیری اعتراض بکند و طبیعتا ما به عدم فیرپلی آنها معترض بودیم.

سرمربی میثاق ادامه داد: بعد از آن صحنه جو برگشت و تماشاگران توهین زیادی به ما کردند.اخراج موسی حسندوست هم اشتباه بود و اتفاقات طوری رقم خورد که ما بازنده این بازی شدیم. خدا را شکر که بازی پخش تلویزیونی داشت و همه دیدند که کیفیت بازی ما چقدر بالا بود و من به بازیکنانم خسته نباشید می گویم.

خوراکچی در ادامه با بیان اینکه در بازی رفت چون ما میزبان بودیم محکوم شدیم تاکید کرد: در بازی برگشت هم ما محکوم شدیم در حالی که میزبان نبودیم و نمی دانم این چه سرنوشتی است که برای ما رقم می زنند.

سرمربی میثاق با بیان اینکه دکتر تیم دبیری او را از فوتسال زده کرده است اذعان داشت: از دبیری می خواهم دکتری که فحش ناموسی می دهد را از خودشان دور کنند.او بدترین فحش ها را نثار من کرد و واقعا متاسفم. البته قائم مقام آنها هم بعد از بازی ابراهیم مسعودی بازیکن ما را در کنار رختکن به باد کتک گرفت و حتی نیروی انتظامی هم به سختی این قضیه را خاتمه داد.

خوراکچی در ادامه گفتگویش به مقاله منتشر شده در پایگاه خبری فوتسال ایران در مورد این بازی اشاره کرد و اذعان داشت: نظرات مردم برای من مهم است و من تک تک نظراتی که می گذارند را می خوانم. از تعریف ها غره و مغرور نمی شوم و انتقادها را به جان می خرم. گرچه برخی توهین هم می کنند اما این را طبیعت فوتسال می دانم و به آنها هم احترام می گذارم اما دوست دارم برخی اول در مورد من تحقیق کنند بعد نظر بگذارند. من وظیفه خود دیدم در قبال مقاله منتشر شده از خودم دفاع کنم.به نظرم در این یادداشت توهین ها و تهمت هایی به من و وحید شمسایی زد شده که خارج از حرمت قلم است.نگارنده بواسطه اختلافاتی که از گذشته با من دارد منتظر فرصتی بود تا کوچکترین اتفاقی بیفتد و جبران کند.در این یادداشت آمده که من در بازی رفت با دبیری با هر سوت داور وارد زمین می شدم.اگر فیلم بازی را آوردید و به جز صحنه پایانی که درگیری به وجود آمد  و بازی قطع شد ثابت شد من حتی ۱۰ سانتیمتر وارد زمین شدم این یادداشت را تایید می کنم در غیراینصورت بدانید که یادداشت مغرضانه بوده است. یا عکسی که برای این مطلب با تیتر رینگ بوکس گذاشته شده برای بازی دبیری با ماهان تندیس است اما در مورد میثاق و من صحبت شده و این تناقضی آشکار است.در بازی جمعه خبری از درگیری در داخل زمین نبود و همه فیلم بازی را هم دیدند.در این یادداشت امده که هر جا صحبت از درگیری هست نامی از شمسایی و خوراکچی هست.اما سوال من این است که خوراکچی زمانی که در دمای ۴۰ درجه زیر صفر شهرکرد با عصا در این شهر مربیگری می کرد یا درتبریز و اصفهان با شرایط مختلف حضور داشته اهل حاشیه است؟ من با ۴ سال مربیگری در تیم ملی،سه قهرمانی آسیا،تنها کسی که هم در جام حهانی بازی کرده هم مربی بوده و با افتخارات باشگاهی دنبال حاشیه و جنجال نیستم.کاش اول رزومه من را بدانید بعد این حرفها را مطرح کنید.در این باره باید مردم نظر بدهند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 12 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱۲
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

نام ... شنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۲۷

آیا فیر پلی اجباریه ؟؟؟؟ آیا به رعایت فیلر پلی تیمت گل خورده؟!!! آیا مربی میتونه بازیکن حریف را مجبور به فیرپلی گنه؟؟!!!!

نام ... شنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۰:۱۹

یوخ

عبدالله خاكي شنبه , ۱۹ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۴

برای آقای خوراکجی آرزوی موفقیت دارم.با یک عدم رعایت فیر بلی نباید قسطنطنیه را به آتش کشید.اما فحش ناموس دادن و بی ادبی امری زشت است که نباید انجام میدادند.امشب بازی فینال یورو را ببینیم و از فوتسال لذت ببریم و ببینیم که دیکران که مسلمان نیستند از ما سبقت کرفته اند.

فوتسالی یکشنبه , ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۰:۵۲

خوراکچی تو توی کدام جام جهانی بازی کردی یک فیلم بازی هایت را هم به ما بده نگاه کنیم چرا دروغ میگی؟؟؟ تو در دو.ره ای که در تیم ملی بودی همش در سکو ها بودی بابا!!!!!! اینجا هم داری سیا بازی میکنی؟؟؟؟

ایمان یکشنبه , ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۷:۵۹

خوراکچی مگر شما در زمین خودتان جوانمردانه بازی میکنید که این توقع را ازدیگران دارید؟؟ پدر همه ی تیم ها رو در زمین میثاق در میآورید حالا چه توقعی از دیگر تیم ها دارید؟؟؟/ این کار ها بازتاب رفتار وشخصیت خود شماست برادر عزیز!!!!

حسین خیری یکشنبه , ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۸:۴۴

[محمود خان . تیم میثاق نه اسمی تو فوتسال داشت نه رسمی این شما و تفکر و خلاقیت شما باعث شد میثاق جز مدعیان قرار بگیره زحمت شما بر اهالی فوتسال پوشیده نیست . ارادتمندم

اکبر یکشنبه , ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۰

یک سوال داشتم آقای خوراکچی رفته آتلیه ۱۰۰ تا عکس گرفت داده به سایت شما با هر مصاحبه یکی از آنها را چاپ کنید؟؟؟ ۀقای خوراکچی چقدرشما عشق شهرت هستی!!! مگر شما بازیگر هالیوود هستید؟؟؟؟

نام ... یکشنبه , ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۹:۳۱

این آقا توقع داره وقت بازی داره، هیچ داوری سرو صدا و جنجالش رو نبینه و حریفان هم سه امتیاز رو بهش تقدیم کننًًًًًً !!!! بعدش هم میگه من کارنامه دارم!! من جنتلمنم!!!

نام ... یکشنبه , ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۹:۳۳

خوراکچی قبل از بازی:داورانی که برای این بازی انتخاب شدند شجاعت لازم را دارند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

رحمانی یکشنبه , ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۱

سیا بازی دیگه بسه اقای مربی پر افتخار تیمی که دوگل جلوس چه لزومی داره مربیش اخراش بشه همه فهمیدن چه خبر بود بخدا این کارا عاقبت نداره مرد باشین

رضا یکشنبه , ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۳

اقای احدی از کارشناسای فوتسالن اقای خوراکچی لطفا بجای سیا بازی تحمل انتقاد داشته باش و از راه درست پیش برو بیخودی جنجال درست کردی که اخراج بشی و باختو بندازی گردن داور

علیرضا یکشنبه , ۲۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۰:۲۶

تا یادم نرفته هم بگم که رشید قلی پور اونقدر با اخلاق هست که بلافاصله تعویض شد رفت سمت محسن فرهمند و باهاش دست داد و عذر خواهی کرد و حتی پیش خود شما هم اومد اما شما با داد و بیداد بنده خدا رو راهی کردی
من جای قلی پور بودم جواب شما رو میدادم اما اونقدر با اخلاقه هیچ جایی به شما جواب نداده
حالا ببینید شما اخلاق مدار هستید یا رشید قلی پور