کد خبر : 144347
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰

چرا سنگ سفیدی شبانه اردوی تیم ملی را ترک کرد؟

چرا سنگ سفیدی شبانه اردوی تیم ملی را ترک کرد؟
ماجرای ترک اردوی تیم ملی توسط محمدرضا سنگ سفیدی چه بود؟

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،حامد نجفی مدیرعامل مس سونگون در خصوص شکایت محمدرضا سنگ سفیدی بازیکن فصل گذشته مس از این باشگاه به خاطر مطالباتش، گفت: وقتی سال گذشته اسماعیل تقی پور سرمربی تیم مس شد، سنگ سفیدی گفت می خواهم به ایتالیا بروم. در قرارداد این بازیکن بندی بود که در صورت داشتن پیشنهاد خارجی می توانست جدا شود. با جدایی سنگ سفیدی مخالفت کردیم ولی او تعداد روزهای دوری اش از مس را مشخص نکرد. سنگ سفیدی اردوی تیم ملی را شبانه ترک کرد و به فرودگاه امام رفت تا خودش را به ایتالیا برساند.

تست دادن در تیم ایتالیایی در شان ملی پوش ایران نبود
مدیرعامل باشگاه مس سونگون افزود: باشگاه ایتالیایی هیچ نامه ای برای درخواست رضایتنامه و صدور ITC از ما نداشت. فقط نامه ای از یک تیم آمده بود که می خواستند سنگ سفیدی در آکادمی آن تیم تمرین کند. همان موقع به آن نامه واکنش نشان دادم و گفتم تیم ملی ما سوم جهان است و در شان بازیکن ملی پوش نیست که در آکادمی یک تیم تست بدهد. در جریان نیستم چه اتفاقاتی رخ داد اما سنگ سفیدی بعد از مدتی برگشت و گفت نادم و پشیمانم و می خواهم به مس برگردم.

سنگ سفیدی ۳۰ درصد جریمه شد
نجفی یادآور شد: علیرغم اینکه سرمربی تیم سنگ سفیدی را نمی خواست، در نهایت او به تیم برگشت. در هیات مدیره مصوب شده بود که سنگ سفیدی به خاطر غیبت هایش ۵۰ درصد از قراردادش را جریمه شود. البته سنگ سفیدی برای ما خوب بازی کرد و بنده از هیات مدیره ۱۰ درصد تخفیف گرفتم. او در مجموع حدود ۳۰ درصد از قراردادش را از دست داد. مدارکش هم موجود است. بازیکن به خاطر پول همه کار می کند. اگر کمیته استیناف مدارک ما را نگاه کند همه چیز مشخص می شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۲
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

ناشناس دوشنبه , ۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴

معلوم چرا ترک کرد چون بازیکنا براى سرمربى تعیین تکلیف مى کنند و هر کارى دوست داشته باشند انجام مى دهند

حامد سه شنبه , ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۲

شان فوتسال رو امثال شما که به واسطه پدرتون مدیرعامل شده و ابرو یه تیم رو میبیرید ، پایین میاریذ