کد خبر : 194123
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۸:۲۶
-

کشاورز:رویایی‌ترین نتایج را بدست آوردیم/دوست دارم به زمان زنده‌یاد «بابک معصومی» برگردیم/فوتسال در کرونا رشد بیشتری داشت

کشاورز:رویایی‌ترین نتایج را بدست آوردیم/دوست دارم به زمان زنده‌یاد «بابک معصومی» برگردیم/فوتسال در کرونا رشد بیشتری داشت

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،«فرهاد کشاورز»در خصوص عملکرد تیم مقاومت البرز، اظهار داشت: در فصل ۹۸ – ۹۷ توانستیم با این تیم در رده هشتم جدول لیگ برتر قرار بگیریم که بهترین نتیجه برای این باشگاه از بدو تاسیس بود. امسال توانستیم نتایج بسیار ارزشمندی کسب کنیم و تیم‌های بزرگ لیگ را نیز شکست

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران،«فرهاد کشاورز»در خصوص عملکرد تیم مقاومت البرز، اظهار داشت: در فصل ۹۸ – ۹۷ توانستیم با این تیم در رده هشتم جدول لیگ برتر قرار بگیریم که بهترین نتیجه برای این باشگاه از بدو تاسیس بود. امسال توانستیم نتایج بسیار ارزشمندی کسب کنیم و تیم‌های بزرگ لیگ را نیز شکست دهیم و بهترین رتبه در ادوار تاریخ باشگاه را بدست آوریم.

وی ادامه داد: این نتایج با توجه به میانگین سنی ۲۲ سال بدست آمد که باید به این نکته توجه شود. جوانترین تیم واقعی لیگ هستیم که همه بازیکنان آن بازی می‌کنند نه صرفا در تیم حضور داشته باشند. چهار بازیکن اول ما با میانگین ۲۲ و چهار بازیکن دوم با میانگبن ۱۹ سال هستند. بازیکنان بسیار ارزشمند و آینده‌داری داریم.

رویایی‌ترین نتایج را بدست آوردیم

او افزود: در این فصل توانستیم در بدترین‌ روزهای باشگاه مقاومت، بهترین اتفاقات را برای استان البرز رقم بزنیم. دو سال محدودیت در جذب بازیکن داشتیم و همه بازیکنان پیشین خود جز سه بازیکن را از دست دادیم. همه بازیکنان تازه به جمع ما اضافه شده‌اند.  با توجه به شرایط کرونایی بهترین و رویایی‌ترین نتایج را گرفتیم.

سرمربی تیم مقاومت البرز در خصوص دور دوم لیگ برتر فوتسال، گفت: کار برای ما تمام نشده است. البته با توجه به اتفاقات دیدار مقابل گیتی‌پسند، شرایط برای تیممان تغییر کرده است. در بازی با گیتی پسند پنج بازیکن ما مصدوم شدند که سه بازیکن دچار شکستگی شدند. این بازی اهمیت بالایی در جدول نداشت و دو تیم به مرحله بعد صعود کرده بودند اما متاسفانه بازی درگیرانه‌ای بود و باعث شد نقشه راه ما برای ادامه لیگ تغییر پیدا کند چرا که ما در حال حاضر ۱۳ بازیکن داریم.

شمسایی برند فوتسال ایران است

وی تصریح کرد: بازی سنگینی پشت سر گذاشتیم. گیتی‌پسند تیم کوچکی نیست. در بازی رفت آن‌ها را برده بودیم و می‌خواستند آن نتیجه را جبران کنند. تیمی که «وحید شمسایی» مربی آن است هیچوقت دوست ندارد در دیداری بازنده باشد، حتی بازی دوستانه. من با وحید رفاقت ۲۰ ساله دارم و او را به خوبی می شناسم و افتخار می‌کنم که او بزرگ و برند فوتسال ایران است. البته این را باید بگویم که اولین نفری که برای دلجویی و انگیزه دادن به بازیکنان جوان و مصدوم ما در انتهای بازی آمد، شمسایی بود.

دوست دارم به زمان زنده‌یاد «بابک معصومی» برگردیم

کشاورز همچنین در خصوص حمایت استان البرز از تیم مقاومت، اذعان داشت: در برهه‌ای در فوتبال حضور پیدا کردم و چند سالی بود که در فوتسال نبودم اما با توجه به اینکه رییس کانون مربیان استان البرز هستم، همیشه سعی کردم آرزوهایی که برای فوتسال دارم را عملی کنم. همیشه دوست داشتم به زمان زنده‌یاد «بابک معصومی» برگردیم که رفاقت و یکدلی در فوتسال البرز وجود داشت.

او افزود: آدم‌ها کوتاه‌نظر هیچوقت از جامعه کم نشده و از بین رفتنی نیستند اما در حال حاضر فضای اکثریت شهر ما رفاقت و دوستی است. استان ما یک تیم فوتسال دیگر در لیگ یک به نام مبل کریمی دارد و تلاش می‌کنیم که این تیم هم لیگ برتری شود. اما با این حال انسان‌های مریضی هم هستند که فکر می‌کنند با یک بار به تیم ملی رفتن، صاحب فوتسال می‌شوند.

سرمربی تیم فوتسال مقاومت البرز، اظهار داشت: فوتسال البرز جای این آلودگی‌ها نیست. باید اتحاد و دوستی بیشتری به وجود بیاید. این استان همیشه به نوع‌دوستی و معرفت معروف بوده است. فوتسال ما بزرگانی مانند معصومی و ابراهیم مسعودی داشته است. کسی گلزنی یا بازی معصومی را یاد نمی‌کند بلکه همه معرفت او را به یاد می‌آورند. ما نیز می‌خواهیم مسیر او را ادامه دهیم.

وی در مورد کیفیت لیگ برتر فوتسال، عنوان کرد: به دلیل اینکه لیگ ۱۴ ماه تعطیل بود، یک مقدار زمان برد تا تیم‌ها به کیفیت مطلوب برسند. همه دیدند که تیم اهورا در هفته‌های اول صدر جدول بود اما حالا به پلی‌آف بازنده‌ها رفته است. فوتسال هرچه زنده‌تر باشد، رشد تیم‌ملی و بازیکنان جوان نیز بیشتر می‌شود.

کشاورز بیان داشت: شعر من این است، کار، کار،  کار. کار به همراه دانش فنی باعث می‌شود که خروجی بهتری داشته باشیم. البته پروسه فنی زمان‌بر است. در حال حاضر از مربیان جوانِ باتجربه در لیگ، زیاد داریم. ‌ این مربیان رو به کارهای نوین در فوتسال آورده‌اند. شما گیتی‌پسند را ببینید که شمسایی همراه با کادر بسیار با تجربه و با دانش مشغول به فعالیت است. یا در راگا «محمد کشاورز» با کادر بسیار با تجربه‌اش کار می کند.

فوتسال در کرونا رشد بیشتری داشت

او افزود: شک نکنید در دور دوم لیگ برتر فوتسال شاهد بازی‌های بسیار باکیفیتی هستید و ثمره این لیگ پویا را تیم ملی خواهد دید. ما و همکاران در تیم‌های مختلف نسلی بسیار جوان و با کیفیت برای تیم ملی آماده کرده‌ایم. اسم هایی می‌شنوید که اصلا آن‌ها را نمی‌شناختید. فوتسال در کرونا برعکس رشته‌های دیگر رشد داشته است.

سرمربی تیم فوتسال مقاومت البرز در مورد پیش‌بینی خود از نتیجه تیمش در مرحله دوم لیگ برتر، گفت: لیگ ایران غیرقابل پیش‌بینی است. در روز آخر مرحله گروهی همه شاهد نتایج عجیبی بودند. در گذشته می‌گفتند که یک تیم به علت وجود ملی‌پوشان زیاد اول می‌شود اما حالا اینطور نیست. این موضوع یک پیام دارد. این موضوع به ما می گوید که فوتسال در حال پرورش است. هر تیمی که از اتفاقات به سود خود استفاده کند، قهرمان می‌شود.

قول سکو رفتن در سال آینده را می‌دهم

وی ادامه داد: تیم ما اگر مصدومان زیادی نداشت، شرایط بهتری پیدا می‌کرد اما حالا باید نقشه خود را تغییر دهیم. توحید لطفی را از دست دادیم که سرمایه فوتسال ایران است. نداشتن همچین بازیکنانی در ادامه لیگ به ما لطمه می‌زند. طبق جلساتی که با مسوولان باشگاه داشتیم، اعلام کردیم که امسال سال سازندگی مقاومت است اما به هواداران تیم و مردم خوب البرز قول می‌دهم که اگر سال بعد باشم، این تیم را روی سکوی لیگ برتر می‌برم. امسال پایه تیم را ساختیم و سال دیگر با اضافه شدن چند بازیکن دیگر شرایط بسیار خوبی پیدا خواهیم کرد.

کشاورز در پایان عنوان کرد: جا دارد از مهرداد لطفی، عرفان خزایی، مجتبی محمود زاده، محمد کیانی، مجتبی جود، میلاد مردانی و حمید روستایی به عنوان کادر تیم مقاومت تشکر کنم. همچنین از «ابراهیم ثوری» مدیر تیم و رحیم اسفندیاری مدیر عامل باشگاه هم تشکر و قدردانی کنم که این موفقیت را مرهون زحمات آن‌ها هستیم. می‌خواهم موفقیت امسال تیم را نیز به روح پاک شهید مهدی عسکری، شهید مهدی نعمایی و شهید حجت الله کشاورز که افتخار ما هستند، تقدیم کنم.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.