جام باشگاه های آسیا ۲۰۱۹

گروه A

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
1تای پورت تایلند330010199
2شنژن چین320112936
3اف‌سی ارم قرقیزستان3102814-63
4استار سئول کره جنوبی3003511-60

چهارشنبه؛ ۱۶ مرداد- ساعت ۱۲

ارم قرقیزستان۳- شنژن چین۸

——————————

چهارشنبه؛ ۱۶ مرداد- ساعت ۱۷

تای پورت تایلند۳- استار کره جنوبی صفر

——————————

جمعه؛ ۱۸ مرداد- ساعت۱۲

استار کره جنوبی۳- ارم قرقیزستان۵

——————————

جمعه؛ ۱۸ مرداد- ساعت ۱۷

شنژن چین یک -تای پورت تایلند ۴

——————————

یک‌شنبه؛ ۲۰مرداد- ساعت ۱۴/۳۰

شنژن چین۴-استار کره جنوبی۲

——————————

یک‌شنبه؛ ۲۰ مرداد- ساعت ۱۷

تای پورت تایلند۳-ارم قرقیزستان صفر

———————————————————————————

گروه B

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
1تای‌سون‌نام ویتنام330015699
2AGMK ازبکستان3201131216
3نفت الوسط عراق3102161513
4الریان قطر30031021-110

چهارشنبه؛ ۱۶مرداد- ساعت۰۹/۳۰

نفت الوسط عراق۹- الریان قطر۴

——————————

چهارشنبه؛ ۱۶مرداد- ساعت ۱۴/۳۰

تای سون نام ویتنام۴- AGMK ازبکستان۱

——————————

جمعه؛ ۲۰ مرداد- ساعت ۰۹/۳۰

AGMK ازبکستان۵- نفت الوسط عراق ۳

——————————

جمعه؛ ۲۰ مرداد- ساعت ۱۴/۳۰

الریان قطر۱- تای سون نام ویتنام۵

——————————

یک‌شنبه؛ ۲۲مرداد- ساعت ۰۹/۳۰

تای سون نام ویتنام۶-نفت الوسط عراق۴

——————————

یک‌شنبه؛ ۲۲ مرداد- ساعت ۱۲

AGMK ازبکستان۷ – الریان قطر۵

———————————————————————————

گروهC

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
1بانک بیروت لبنان3300154119
2واموس اندونزی32019816
3سورو کمپانی تاجیکستان31021218-63
4ویکتوریا میانمار3003713-60

پنج‌شنبه؛ ۱۷مرداد- ساعت ۰۹/۳۰

واموس اندونزی۶-سورو کمپانی تاجیکستان ۴

——————————

پنج‌شنبه؛ ۱۷مرداد- ساعت ۱۴/۳۰

بانک بیروت لبنان۴- ویکتوریا میانمار۲

——————————

شنبه؛ ۱۹مرداد- ساعت۰۹/۳۰

ویکتوریا میانمار صفر- واموس اندونزی۳

——————————

شنبه؛ ۱۹مرداد- ساعت ۱۴/۳۰

بانک بیروت لبنان۷-سورو کمپانی تاجیکستان۲

——————————

دوشنبه؛ ۲۱ مرداد- ساعت ۰۹/۳۰

بانک بیروت لبنان۰- واموس اندونزی۴

——————————

دوشنبه؛ ۲۱ مرداد- ساعت۱۲

سورو کمپانی تاجیکستان۶- ویکتوریا میانمار۵

———————————————————————————

گروهD

ردهتیمبازیبردتساویباختزدهخوردهتفاضلامتیاز
1ناگویا ژاپن330010559
2مس سونگون ایران3201155106
3الظفره امارات3102511-63
4کاظمه کویت3003514-90

پنج‌شنبه؛ ۱۷ مرداد- ساعت ۱۲

ناگویا ژاپن۴-الظفره امارات۲

——————————

پنج‌شنبه؛ ۱۷مرداد- ساعت ۱۷

مس سونگون ایران۸- کاظمه کویت۲

——————————

شنبه؛ ۱۹ مرداد- ساعت ۱۲

کاظمه کویت۱- ناگویا ژاپن ۳

——————————

شنبه؛ ۱۹مرداد- ساعت ۱۷

مس سونگون ایران۵- الظفره امارات صفر

——————————

دوشنبه؛ ۲۱ مرداد- ساعت ۱۴:۳۰

مس سونگون ایران۲- ناگویا ژاپن۳

——————————

دوشنبه؛ ۲۱مرداد- ساعت ۱۷

الظفره امارات۳-کاظمه کویت۲

———————————————————————————

مرحله یک‌چهارم نهایی:

چهارشنبه؛ ۲۳ مرداد

بازی ۱: ساعت ۰۸/۳۰: ناگویا ژاپن۳- واموس اندونزی۱

بازی ۲: ساعت۱۱/۳۰: بانک بیروت لبنان۲ – مس سونگون۳

بازی ۳: ساعت ۱۴/۳۰:تای سون نام ویتنام۵- شن ژن چین۱

بازی ۴: ساعت ۱۷/۳۰: تای پورت تایلند- ای ام جی کی ازبکستان

———————————————————————————

مرحله نیمه نهایی:

پنجشنبه؛ ۲۴ مرداد

بازی ۵: ساعت ۱۲/۳۰: مس سونگون ایران۷-ای جی ام کی ازبکستان۴

بازی ۶: ساعت ۱۵/۳۰: ناگویا ژاپن۳-تای سون نام ویتنام۱

———————————————————————————

فینال: شنبه ۲۶ مرداد- ساعت ۱۵/۳۰: مس سونگون ایران۰-ناگویا ژاپن۲

رده‌بندی: شنبه ۲۶ مرداد- ساعت ۱۳: تای سون نام ویتنام۶- ای جی ام کی ازبکستان۴

———————————————————————————

تاریخچه کامل جام باشگاه های آسیا(کلیک کنید)

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.