کد خبر : 153212
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۴:۰۸

با رای کاربران کانال پایگاه خبری فوتسال؛محمدرضا حیدریان بهترین بازیکن تاریخ فوتسال ایران شد

با رای کاربران کانال پایگاه خبری فوتسال؛محمدرضا حیدریان بهترین بازیکن تاریخ فوتسال ایران شد

در یک نظرسنجی بزرگ،محمدرضا حیدریان به عنوان بهترین بازیکن تاریخ فوتسال ایران انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، محمدرضا حیدریان کاپیتان اسبق تیم ملی فوتسال ایران با رای کاربران کانال تلگرامی پایگاه خبری فوتسال ایران به عنوان بهترین بازیکن تاریخ فوتسال ایران انتخاب شد. حیدریان در نظرسنجی نهایی که با حضور بی‌سابقه ۳۶۰۲۶ نفری همراه بود، با کسب ۳۳ درصد آرا (۱۲۰۰۴ نفر) این عنوان را به خود اختصاص داد.
در این نظرسنجی که در دو مرحله مقدماتی و نهایی برگزار شد، در مجموع ۵۲۰۶۳ نفر شرکت کردند. در مرحله مقدماتی ۳۰ بازیکن برتر فوتسال ایران در ۳ گروه با هم به رقابت پرداختند که در گروه اول حیدریان، اصغری‌مقدم، رجبی، احمدی، فخیم، جاوید، پری‌آذر، حسن‌زاده، نظری و معصومی حضور داشتند. از این گروه علی‌اصغر حسن‌زاده، محمدرضا حیدریان و مهدی جاوید به دور نهایی نظرسنجی راه یافتند. در گروه دو طیبی، داداشی، ناصری، فراشی، زارعی، هاشم‌زاده، رئیسی، وفایی، طاهری و اسماعیل‌پور حضور داشتند که از این گروه نیز حسین طیبی، محمد هاشم‌زاده و محمد طاهری به دور نهایی راه یافتند و در گروه آخر کاظم محمدی، لطفی، کشاورز، سپهر محمدی، توکلی، انصاری‌فرد، صمیمی، ابطحی، کاظمی و صانعی قرار گرفتند که در آخر محمد کشاورز، علی صانعی و فرهاد توکلی با کسب بیشتری آرا به دور نهایی رسیدند.
در لیست نهایی این نظرسنجی محمدرضا حیدریان با ۳۳ درصد آرا در جایگاه نخست قرار گرفت. پس از حیدریان ، علی‌اصغر حسن‌زاده با ۲۸ درصد دوم شد و محمد طاهری با ۸ درصد در جایگاه سوم قرار گرفت. محمد کشاورز، حسین طیبی، محمد هاشم زاده،مهدی جاوید، علی صانعی و فرهاد توکلی به ترتیب در جایگاه چهارم تا نهم ایستادند.
نکته قابل اشاره در خصوص این نظرسنجی عدم حضور وحید شمسایی آقای گل فوتسال کشورمان است که این موضوع با درخواست شخصی خودش و در تماس با پایگاه خبری فوتسال اتفاق افتاد.

میخوای گوشی بخری ولی همه جا تعطیله ؟

از اینجا بخر با قیمت عالی درب منزل تحویل بگیر

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 1 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۱
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.

مهردادجوادي دوشنبه , ۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸

محمدرضاحیدریان